Sercons Sertifika Merkezi Hakkında

Sercons, Rusya Kanunları doğrultusunda 1996 yılında Rusya Federasyonu’nda kurulmuş tamamen yerli bir Türk şirketidir.

Sercons Sertifika Merkezi Hakkında

Sercons Kurumsal

SERCONS, Rusya Kanunları doğrultusunda 1996 yılında Rusya Federasyonu’nda kurulmuş tamamen yerli bir Türk şirketidir.

2006 yılında Rusya Federasyonu’ndaki GOSSTANDART kurumundan akredite olup, birçok sektörde çeşitli ürünlere belge verme yetkisine sahip olmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren kendi alanında en iyisi olmak için çalışmakta, Rusya, Ukrayna, Belarus ve Türkî Cumhuriyetlerinin tamamında gerekli olan belgelerin temini konusunda en güvenilir, ekonomik ve hızlı hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda yetki alanını gün geçtikçe genişletmektedir.

                                                 

Kurumumuz bünyesinde 350 kişilik Rus Denetleme uzman heyeti ile birlikte Moskova, İstanbul şube ofis ve temsilciliklerle 1500’e yakın alanında uzman bir ekip hizmet vermektedir.

2006 yılından günümüze AEB (Rus Avrupa İş Konseyi)’ye ve RTIB (Rus Türk İş Adamları Birliği)’e üye olan firmamızın, Türkiye`de de MESİAD, LASİAD, OTIAD, GSYIAD gibi çeşitli  sivil  toplum  kuruluşlarına  üyeliği bulunmaktadır.

 

Sercons kurulduğu tarihten itibaren tüm dünyada bilinen pek çok uluslararası üretici firmayı sertifikalandırmış olup Türkiye’nin en büyük üretici firmalarına bu alanda uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ: Geçmişten bugüne edindiğimiz deneyim ve tecrübe birikimi ile dinamik ve yetkin kadromuzu birleştirip, sertifika hizmetinde Türkiye’nin en güvenilir akredite kurumu olarak yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumumuzu sürekli geliştirip, sağduyulu ve müşteri odaklı yaklaşarak evrensel kalite standartlarında “mükemmel hizmeti sunmak” tır.

 

MİSYONUMUZ: Alanında uzman kadrosuyla müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, özgün hizmet anlayışı ile birlikte yenilikçi, güvenilir ve birebir çözümler sunmaktır.

 


dijital ajans