B�ZDEN HABERLER

Sercons Yapı Merkezinde

Sercons Yapı MerkezindeRusya Gost-R Ve Ukrayna Ukrsepro Sertifikaları:

Rusya, Ukrayna Ve Türk Cumhuriyetlerinde Aranan Sertifika: Gost-R

Sercons Genel Müdürü Kerem Bozkurt: Yüksek Eğitimli Ve Bilinçli Tüketici Kitlesi Bu Pazara Girişte Gost-R


İnonova Genel Müdürü M. Emin Direkçi: Vizelerin Kaldırılması İle Ticaret Hacmimiz Daha Da Artacak


BURSA /Dünya ticaretinin her geçen gün büyüyen pazarında, Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) de ihracatçı firmalar için bilgilendirme seminerlerine devam ediyor. Bursa`nın önemli pazarları arasında yer alan Rusya, Ukrayna ve Türk Cumhuriyetlerine ihracatta kalite beyan zorunluluğu olarak ihracatçıların karşısına çıkan Gost-R sertifikası, düzenlenen seminerde tüm yönleriyle ele alındı.

UİB`in, bilişim sektörünün öncü kuruluşlarından İNONOVA işbirliğinde organize ettiği ‘Rusya, Ukrayna ve Türk Cumhuriyetleri İçin Kalite Sertifikaları (Gost-R) semineri, çeşitli sektörlere ait firma temsilcilerinin katılımıyla UİB Genel Sekreterliği`nde gerçekleştirildi. İNONOVA Genel Müdürü M. Emin Direkçi ve Sercons Genel Müdürü Kerem Bozkurt`un konuşmacı olarak yer aldığı seminerde, Rusya pazarı hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından,

Gost-R sertifikası, sertifikanın alınması için yapılması gerekenler, prosedürler ve bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler detaylarıyla incelendi.

Bozkurt: Kulaktan Dolma Bilgilerle Hareket Etmeyin

Seminerin diğer konuşmacısı Gost-R sertifikasını firmalar adına temin eden kurumlardan olan Sercons`un Genel Müdürü Kerem Bozkurt da, sertifikanın alınması ve bu süreçte dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Firmalara Rusya`ya açılmadan önce kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemeleri tavsiyesinde bulunan Bozkurt, "Rusya`da her ürüne ilişkin belirli sertifikalar var. Rus hükümeti bu konuda işi çok sıkı tutuyor ve her şeyi resmiyete döküyor. Rusya pazar yapısı itibariyle de farklı bir ülke, yabancı ürünler ciddi bir rağbet ve ilgi görüyor. Ürünlerde de Gost-R sertifikası öne çıkıyor. Yüksek eğitimli ve bilinçli tüketici kitlesinden ötürü bu pazara girişte Gost-R sertifikasını temin etmek önemli hale geliyor” şeklinde konuştu.

05.06.2012

Sercons Yapı Merkezinde
Di�er Haberler Güralp Vinç tüm sistemleri için EAC sertifikasını almaya hak kazandı. TEŞVİK KAPSAMINDAKİ RUSYA SERTİFİKALARI Uzman Denetmenlerimiz tarafından Kümsan Vinç Sistemleri`ne EAC Sertifika Temini için Fabrika Denetimi Gerçekleştirildi BVS Bülbüloğlu Vinç EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi 3 Dakika da SERCONS ETİ EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi PENTI Yapılan Testler ve Denetimler Sonucunda EAC Sertifikaları Temin Edildi Konya Sanayi Odası tarafından Düzenlenen Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği Konferansına Katıldık Şölen Çikolataları Rusya EAC Gümrük Birliği ve Ukrayna Ukr-Sepro Sertifikaları Temin Edildi Prefarme Prefabrik Kazakistan Gost-K ve ISO sertifikası için fabrika denetimi yapıldı DMT Prefabrik Kazakistan Gost-k fabrika denetimi yapıldı Seval Kablo Rusya EAC ve Yangın sertifikası denetimi yapıldı Duka &Evdema Duvar Kağıtları Fabrika Denetimi Birtaş Kablo EAC +Yangın Denetimi Italyan Baca Üreticisi Groppalli Fabrika Denetimi Hekim Holdig -Prefabrik Yapı Fabrika Denetimi Yapıldı. Daikin Klima Rusya EAC ,Ukrayna Ukrsepro belgeleri yenillendi Sercons Nef Ataköy Yeni Ofisinde Öztiryakiler Mutfak Ukrayna Sertifika Denetimi Yapıldı Sercons Rusya iş güvenliği fuarında Özçelik Makina EAC Gümrük birliği ve Ukrayna Ukrsepro Fabrika Denetimi Yapıldı BEYBİ Eldiven Fabrika Denetimi Yapıldı Mutlu Akü Fabrika Denetimi Yapıldı BTSO ve Sercons Moskova Çıkarması Moskova Test Laboratuvar Videomuz Çimento Firma Denetimleri DEIK Rusya & Türkiye İzmir İş Forumu ‘Yeni Sertifika Yönetmelikleri’ semineri Çerkezköy Sercons 14 yaşında Sercons Yangın Laboratuar Açtı Gazproma Sertifika veren tek özel şirketiz... 1905 GSYİAD TURNUVASI Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti Sercons Grup Gazetesi GOST-K Kalite Sertifikası Gost R Uygunluk Beyanı Ukrayna Kalite Sertifikası , ( UkrSEPRO ) Gost-R Uygunluk Belgesi (Rusya) Sercons Yapı Merkezinde

dijital ajans