B�ZDEN HABERLER

Gost R Uygunluk Beyanı

Gost R Uygunluk Beyanı Gost R Uygunluk Beyanı  Uygunluk Deklarasyonu ürünün, bu tür ürünlerin zorunlu olarak deklare edilmesi için öngörülen gereksinimlerle uyum içinde olduğunu gösteren bir belgedir.

Uygunluk Deklarasyonu «Zorunlu olarak uygunluk deklarasyonu gerektiren ürünler» listesinde gösterilen bütün ürün türleri için mecburi olarak düzenlenmelidir.

Deklarasyonun bu türü akredite edilmiş kuruluş tarafından akrediteli laboratuarın olumlu test sonuçları baz alarak verilir. Uygunluk Deklarasyonu GOST R sertifikasyonu ile aynı hukuksal güce sahiptir, ancak GOST sertifikasyonu Uygunluk Sertifikasının yerini alamaz, ne de aksi olabilir.

Uygunluk Deklarasyonunun niçin kabul edilmesi gerektiği, Teknik Yönetmelik ve Metroloji Federal Ajansının «Uygunluğu Uygunluk Deklarasyonunca tasdik edilen ürün adları» başlıklı belgesinde açıklanmıştır. GOST R Uygunluk Deklarasyonun kullanım süresi üretici veya satıcı tarafından belirlenir.

Bunun için sözkonusu ürünün hangi tarihe kadar üretileceği, ne tür hizmetler verileceği ve ürünün satılış süresi gibi unsurlar hesaba katılır.

08.11.2012

Gost R Uygunluk Beyanı
Di�er Haberler Güralp Vinç tüm sistemleri için EAC sertifikasını almaya hak kazandı. TEŞVİK KAPSAMINDAKİ RUSYA SERTİFİKALARI Uzman Denetmenlerimiz tarafından Kümsan Vinç Sistemleri`ne EAC Sertifika Temini için Fabrika Denetimi Gerçekleştirildi BVS Bülbüloğlu Vinç EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi 3 Dakika da SERCONS ETİ EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi PENTI Yapılan Testler ve Denetimler Sonucunda EAC Sertifikaları Temin Edildi Konya Sanayi Odası tarafından Düzenlenen Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği Konferansına Katıldık Şölen Çikolataları Rusya EAC Gümrük Birliği ve Ukrayna Ukr-Sepro Sertifikaları Temin Edildi Prefarme Prefabrik Kazakistan Gost-K ve ISO sertifikası için fabrika denetimi yapıldı DMT Prefabrik Kazakistan Gost-k fabrika denetimi yapıldı Seval Kablo Rusya EAC ve Yangın sertifikası denetimi yapıldı Duka &Evdema Duvar Kağıtları Fabrika Denetimi Birtaş Kablo EAC +Yangın Denetimi Italyan Baca Üreticisi Groppalli Fabrika Denetimi Hekim Holdig -Prefabrik Yapı Fabrika Denetimi Yapıldı. Daikin Klima Rusya EAC ,Ukrayna Ukrsepro belgeleri yenillendi Sercons Nef Ataköy Yeni Ofisinde Öztiryakiler Mutfak Ukrayna Sertifika Denetimi Yapıldı Sercons Rusya iş güvenliği fuarında Özçelik Makina EAC Gümrük birliği ve Ukrayna Ukrsepro Fabrika Denetimi Yapıldı BEYBİ Eldiven Fabrika Denetimi Yapıldı Mutlu Akü Fabrika Denetimi Yapıldı BTSO ve Sercons Moskova Çıkarması Moskova Test Laboratuvar Videomuz Çimento Firma Denetimleri DEIK Rusya & Türkiye İzmir İş Forumu ‘Yeni Sertifika Yönetmelikleri’ semineri Çerkezköy Sercons 14 yaşında Sercons Yangın Laboratuar Açtı Gazproma Sertifika veren tek özel şirketiz... 1905 GSYİAD TURNUVASI Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti Sercons Grup Gazetesi GOST-K Kalite Sertifikası Gost R Uygunluk Beyanı Ukrayna Kalite Sertifikası , ( UkrSEPRO ) Gost-R Uygunluk Belgesi (Rusya) Sercons Yapı Merkezinde

dijital ajans