BİZDEN HABERLER

Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti

Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti

SERCONS Dış Tic. Danışmanlık Ltd. Şti. Türkiye - Kuzey Irak (Erbil) Ticaret ve Yatırım Heyeti ile Irak’ta. Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) koordinasyonu ve Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (MARİFED) organizasyonu ile 2012 yılında 9 Milyar USD ile ülkemizin en çok ihracat yaptığı Almanya’dan sonraki en önemli ihracat payına sahip olan Irak’a 45 kişilik Ticaret ve Yatırım Heyeti organize edildi. Bu heyete katılan SERCONS sertifikasyon Konusunda birçok ikili görüşme Gerçekleştirdi.

 

IRAK’A İHRACAT/SEVKİYAT ÖNCESİ ÜRÜN GÖZETİMİ/KONTROLÜ 

 

 Irak’a bazı ürünlerin ithalatı, 1 Mayıs 2011 tarihinden itibaren sevkiyat öncesi gözetim uygulamasına tabi tutulmuştur.

 

İhracatçı firma, Irak’a sevkiyat öncesinde, ihraç edeceği ürünü üretim tesisinde/stoklarında kontrol yaptırmakla yükümlüdür. Aynı ürünün, her bir sevkiyatı için kontrol yapılmaktadır.

 

Uygunluk belgesi (COC), ürünün Irak`a girişi sırasında, Irak Gümrük Kapılarında gümrük görevlileri ile anılan gözetim kuruluşlarının yetkililerince kontrol edilmektedir.

 

Irak Uygunluk Belgesi Konusunda çalışmalarımız devam etmekte. Olumlu sonuçlanması durumunda SERCONS Müşterilerine bu konuda da hizmet verecektir.21.02.2013

Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti
Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti
Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti
Diğer Haberler Uzman Denetmenlerimiz tarafından Kümsan Vinç Sistemleri`ne EAC Sertifika Temini için Fabrika Denetimi Gerçekleştirildi BVS Bülbüloğlu Vinç EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi 3 Dakika da SERCONS ETİ EAC Gümrük Birliği Sertifikaları Temin Edildi PENTI Yapılan Testler ve Denetimler Sonucunda EAC Sertifikaları Temin Edildi Konya Sanayi Odası tarafından Düzenlenen Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği Konferansına Katıldık Şölen Çikolataları Rusya EAC Gümrük Birliği ve Ukrayna Ukr-Sepro Sertifikaları Temin Edildi Prefarme Prefabrik Kazakistan Gost-K ve ISO sertifikası için fabrika denetimi yapıldı DMT Prefabrik Kazakistan Gost-k fabrika denetimi yapıldı Seval Kablo Rusya EAC ve Yangın sertifikası denetimi yapıldı Duka &Evdema Duvar Kağıtları Fabrika Denetimi Birtaş Kablo EAC +Yangın Denetimi Italyan Baca Üreticisi Groppalli Fabrika Denetimi Hekim Holdig -Prefabrik Yapı Fabrika Denetimi Yapıldı. Daikin Klima Rusya EAC ,Ukrayna Ukrsepro belgeleri yenillendi Sercons Nef Ataköy Yeni Ofisinde Öztiryakiler Mutfak Ukrayna Sertifika Denetimi Yapıldı Sercons Rusya iş güvenliği fuarında Özçelik Makina EAC Gümrük birliği ve Ukrayna Ukrsepro Fabrika Denetimi Yapıldı BEYBİ Eldiven Fabrika Denetimi Yapıldı Mutlu Akü Fabrika Denetimi Yapıldı BTSO ve Sercons Moskova Çıkarması Moskova Test Laboratuvar Videomuz Çimento Firma Denetimleri DEIK Rusya & Türkiye İzmir İş Forumu ‘Yeni Sertifika Yönetmelikleri’ semineri Çerkezköy Sercons 14 yaşında Sercons Yangın Laboratuar Açtı Gazproma Sertifika veren tek özel şirketiz... 1905 GSYİAD TURNUVASI Türkiye – Irak Ticaret ve Yatırım Heyeti Programı Gerçekleşti Sercons Grup Gazetesi GOST-K Kalite Sertifikası Gost R Uygunluk Beyanı Ukrayna Kalite Sertifikası , ( UkrSEPRO ) Gost-R Uygunluk Belgesi (Rusya) Sercons Yapı Merkezinde

dijital ajans