BİZDEN HABERLER

1905 GSYİAD TURNUVASI

 1905 GSYİAD TURNUVASI

Bu yıl ikincisi düzenlenen 1905 GSYİAD Halı Saha Turnuvası’nda ikinci hafta maçları oynandı.  Cumartesi günü maçlarını Hakem Başak Uluyılmaz yönetirken, Pazar günkü maçlarda  Ali Yılmaz düdük çaldı.

LEDİN REKLAM 1  -  SERCONS: 4

Haftanın ilk maçında Ledin Reklam takımı Sercons ile karşı karşıya geldi.  Sercons 4-1 lik skorla ilk galibiyetini aldı. 

Goller Sercons’ta Güray Gültekin 2, Alexandr Gutu 1, Gökberk Bilgiç 1, Ledin Reklam’da Volkan Evren Simgar kaydetti.

Ledin Reklam’dan Umut Kon, Selçuk Kuruhasan, Cem Elikara sarıkart gördüler.

TEPE MAKİNE : 7 – ÇAĞDAŞ FACTORİNG : 0

B Grubunun maçında Tepe Makine  Çağdaş Factoring’i 7-0 yendi.

Maçın gollerini tepe makine adına Numan Çeri 3, Doğukan İnci 1, Adem Kılıçaslan1, Ersin Hançal1  kaydetti.

Tepe Makine’den Doğukan İnci, Çağdaş Factoring’den Yusuf Akliman ve Barış Ceylan sarı kart gördüler.

NİTRO EVENT : 4 -  AKTON YAPI : 1

Pazar gününün ilk maçı çok çekişmeli başladı ve 6 goller 2. Yarı geldi.

Golleri Nitro Event Murat Teke 1, Esat Özcanlı1, Göksel Albayrak 1,Bülent Kansız 1, Akton Yapı’da  Engin Mermi 1 gol kaydetti. 

Geçen hafta turnuvanın ilk sarı kartını gören Akton Yapı’da bu haftada turnuvanın 2. sarıdan ilk kırmızı kartını Birol Azer gördü. Nitro Event’tan da Behlül Baker sarı kart gördü.

İNG’Lİ ASLANLAR: 4 -  MİL-MAY : 11

Haftanın kapanış mücadelesi bol gollü geçti.

İng’li Aslanlar da goller Selamet Bostan 2, Murat Şevli 1, Özgür Erçelik 1, Mil – May Tekstil’de goler Vahap Tanrıverdi 5, Sefer Gezer 2, Volkan Arslantürk 2,Tuncay Dereköylü 1geldi.

İng’li Aslanlar’dan Fatih Aktaş direk kırmızı kart gördü.

GOL KRALLIĞI : 7 GOL : Vahap Tanrıverdi (Mil-May),  4 GOL : Turan Çeri (Tepe), Doğukan İnci (Tepe),  Sefer Gezer ( Mil-May)  3GOL: Numan Çeri (Tepe)  Göksel Albayrak (Nitro) Bülent Kansız (Nitro),  2 GOL: Emre Özkan (Akton), Engin Mermi (Akton), Volkan Arslantürk (Mil-May), Güray Gültekin (Sercons), Alexandr Gutu (Sercons), Ersin Hançal (Tepe) Selamet Bostan (İNG)1GOL: Umut Kon (Ledin), Murat Şenyurt (Ledin), Volkan Evren Simgar (Ledin), Engin Bektaş (Tepe), Adem Kılıçaslan (Tepe)  Kerem Bozkurt (Sercons), Gökberk Bilgiç (Sercons), Birol Azer(Akton), Esat Özcanlı (Nitro), Murat Teke (Nitro), Tuncay Derekeöylü (Mil-May), Murat Şevli (İNG), Özgür Erçelik (İNG)

 

 

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1.Nitro Event

 2

 2

.


 8

 3

 6

+5

2.Akton Yapı

 2

 1

.

.1

 5

 4

 3

+1

3.Sercons

 2

.1

.

 1

 6

 5

 3

+1

4.Ledin Reklam

 2


.

 2

 3

 8

 0

-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 



















B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1.Tepe Makine

 2

 2

.

-

 16

 0

 6

+16

2.Mil –May Tekstil

 2

2

.


 19

 4

 6

+15

3.Çağdaş Factoring

 2

 

.

2

 0

 15

 0

-15

4. İng’li Aslanlar

 2

.

.

2

 4

 20

0

-16



22.04.2013

 1905 GSYİAD TURNUVASI

dijital ajans