Özbekistan Sertifikası GOST-U

Özbekistan Sertifikası GOST-U, Özbekistan; Rusya ve diğer ülkeler gibi kendi pazarına giren tüm ürünler için uygunluk sertifikası olan GOST-U talep etmektedir. Gost-U 1-2-3 yıllık süre ile verilen ve fabrika denetim zorunluluğu olan bir sertifikadır.

Özbekistan Sertifikası GOST-U

Özbekistan  Sertifikası GOST-UÖzbekistan Sertifikası GOST-U Özbekistan  Rusya  ve  diğer  ülkeler  gibi  kendi  pazarına  giren  tüm  ürünler  için  yerel  uygunluk  sertifikası  olan  GOST-U  talep  etmektedir. Gost-U 1-2-3  yıllık  süre  ile  verilen  ve  fabrika  denetim  zorunluluğu  olan  bir  sertifikadır.

Özbekistan  özelikle  son  yıllarda  Türk  inşaat  ve  yatırım  firmaları  için  oldukça  cazip  hale  gelmiştir  ve  gelen  taleplere  göre  SERCONS  olarak  GOST-U  belgesi  temini  konusunda  hizmet  vermeye  başlamış  durumdayız.


Özbekistan Sertifikası GOST-U Nedir? ,

Özbekistan GOST-U Sertifikası na Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya GOST-U Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Özbekistan Sertifikası GOST-U nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Özbekistan Sertifikası GOST-U için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Özbekistan Sertifikası GOST-U için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız info[at]sercons.com.tr mail adresinden veya
+90 212 481 42 21 numaralı telefon numarasından hemen Sercons Sertifika Merkezine ulaşabilirsiniz.

dijital ajans